Requiem Upadłych: Oficjalna strona już działa

Witam wszystkich na oficjalnej stronie poświęconej książkom z serii "Requiem Upadłych".

Strona została stworzona z myślą o czytelnikach, oraz osobach, które chciałyby dopiero zapoznać się z uniwersum wykreowanym na potrzeby "Studni Przepaści". Mam nadzieję, że okaże się ona przyjazna i pomocna. Znajdziecie tutaj najnowsze nowinki na temat książki, oraz poznacie najbliższe plany autora, który nieprzerwanie pracuje nad kolejnymi dziełami mającymi narodzić się w świecie literatury.

Dla osób chcących trochę więcej dowiedzieć się o samym autorze zapraszam do działu o nazwie Jack Clemence, gdzie nie tylko dowiecie się o jego początkach w pisaniu, ale i o prawdziwej tożsamości. Dla zainteresowanych książką, którzy chcieliby poznać świat przedstawiony w "Studni Przepaści", przygotowaliśmy specjalny dział "Requiem Upadłych", w którego podstronach został szczegółowo opisany świat, jego kultury i zasady działania magii. Zapraszam również do działu Galerii, który będzie na bieżąco aktualizowany.

W dziale Gdzie kupić znajdziecie sklepy,w których książka jest najłatwiej dostępna, a w dziale Recenzje poznacie opinie o pierwszej księdze "Requiem Upadłych", który z czasem również będzie aktualizowany.

Osoby chcące zdobyć książkę ze specjalną dedykacją, bądź pragnące poznać odpowiedzi na trapiące pytania, zapraszam do działu o nazwie Kontakt, dzięki któremu można się ze mną skontaktować bezpośrednio.

Życzę miłego surfowania po stronie, oraz (mam nadzieję) przyjemnej lektury.

Pozdrawiam serdecznie, Jack Clemence!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *